სსიპ.   საქართველოს   ოლიმპიური  რეზერვების  მზადების  ეროვნული  ცენტრი

სტრუქტურა


 

გვარი და სახელი

საშტატო ერთეულის დასახელება

გიორგი ასათიანი დირექტორი
ვახტანგ სამხარაძე დირექტორის პირველი მოადგილე
გურამ ბიგანიშვილი დირექტორის მოადგილე
გიორგი იანტბელიძე ცენტრის მენეჯერი
თორნიკე მაისურაძე ცენტრის მენეჯერი
ვახტანგ ბლაგიძე მრჩეველი
გიორგი ჭარაქაშვილი მრჩეველი

 

ადმინისტრაციული განყოფილება

რამაზ ღვინეფაძე ადმინისტრაციული განყოფილების უფროსი
ოთარ ხარირონაშვილი ადმინისტრაციული განყ-ბის უფროსის მოადგილე
ნინო წამალაიძე მთავარი ბუღალტერი
მადონა ბარნაბიშვილი მთავარი სპეციალისტი
თამარ ახვლედიანი კადრები
დავით კევლიშვილი მთავარი სპეციალისტი
აკაკი წერეთელი მთავარი სპეციალისტი
მიხეილ სოსელია მთავარი სპეციალისტი
რუსუდან ჩხეტია წამყვანი სპეციალისტი
მაია ტატულაშვილი წამყვანი სპეციალისტი
გიორგი მუხიგული წამყვანი სპეციალისტი
ნანი ხმალაძე წამყვანი სპეციალისტი
ზურაბ ავაზაშვილი წამყვანი სპეციალისტი
ავთანდილ გავაშელიშვილი უფროსი სპეციალისტი
მაია პაპიაშვილი უფროსი სპეციალისტი
მამუკა ხურციძე უფროსი სპეციალისტი
ვლადიმერ ნათენაძე უფროსი სპეციალისტი
ლექსო ტყემალაძე უფროსი სპეციალისტი
ალერიან პარუნაშვილი უფროსი სპეციალისტი
ანა ოსტროვსკი უფროსი სპეციალისტი
გიგა აფციაური უფროსი სპეციალისტი
იაგორ უჯმაჯურიძე უფროსი სპეციალისტი
მარი ახვლედიანი სპეციალისტი
ასმათ მურვანიძე სპეციალისტი
ლია ოდიშვილი სპეციალისტი
მაია ჩიტიშვილი სპეციალისტი
ბიჭიკო იანტბელიძე სპეციალისტი
ეკატერინე გაზაშვილი სპეციალისტი
მანანა წიწიკაშვილი სპეციალისტი
ავთანდილ ონიანი სპეციალისტი
გიორგი გოგოლაური სპეციალისტი
მაყვალა გოგოლაური სპეციალისტი
ჟუჟუნა აფციაური სპეციალისტი
გრიგოლ ბოჭოიძე სპეციალისტი
მანანა ასპანიძე სპეციალისტი
რობერტ ალიევი სპეციალისტი
მანანა გოგოლაური სპეციალისტი
ბორის ოზეროვი სპეციალისტი
მანანა ტოროშელიძე სპეციალისტი
ნატალია ღაჭავა სპეციალისტი
ჟანა მიხოევი სპეციალისტი
თამარ მაყაშვილი საოგადოებასთან ურთიერთობის მთ. სპეციალისტი

 

სპორტის განყოფილება

ნოდარ მებაღიშვილი სპორტის განყოფილების უფროსი
ანა გოცირიძე სპორტის განყოფილების უფ. მოადგილე
ეკატერინე ლომსაძე მთავარი სპეციალისტი
ელგუჯა დარჩია წამყვანი სპეციალისტი
ვახტანგ ხვადაგიანი წამყვანი სპეციალისტი
დავით ლეჟავა მწვრთნელი
გოჩა ბერაძე მწვრთნელი
კახაბერ დობორჯგინიძე მწვრთნელი
ზურაბ ანთაური მწვრთნელი
დავით შეშაბერიძე მწვრთნელი
ჯონი ლორია მწვრთნელი
თამაზ ბენდიანიშვილი მწვრთნელი
შურა მაისურაძე მწვრთნელი
ვაჟა კრავეიშვილი მწვრთნელი
ვაჟა თინიკაშვილი მწვრთნელი
კობა კიკაძე მწვრთნელი
მალხაზ შეშაბერიძე მწვრთნელი
რეზო კობიაშვილი მწვრთნელი
რამაზ ნიკოლაძე მწვრთნელი
ვაჟა ბალხამიშვილი მწვრთნელი

 

სამედიცინო პერსონალი

ლეილა ნარიმანიძე ექიმი
ლეილა ლეჟავა ექთანი
ქეთინო სვანიძე ექთანი