სსიპ.   საქართველოს   ოლიმპიური  რეზერვების  მზადების  ეროვნული  ცენტრი

სპორტსმენები

ნოდარ სუჯაშვილი
სპორტის სახეობა: მძლეოსნობა მწვრთნელი: რეზო კობიაშვილი
გიორგი კეთილაძე
სპორტის სახეობა: მძლეოსნობა მწვრთნელი: რეზო კობიაშვილი
დავით ოჩიგავა
სპორტის სახეობა: მძლეოსნობა მწვრთნელი: რეზო კობიაშვილი
დავით ხოზრევანიძე
სპორტის სახეობა: მძლეოსნობა მწვრთნელი: რეზო კობიაშვილი
გოგა ამირხანაშვილი
სპორტის სახეობა: ძიუდო მწვრთნელი: გოჩა ბერაძე
აკაკი მუმლაძე
სპორტის სახეობა: ძიუდო მწვრთნელი: გოჩა ბერაძე
ზვიად თევდორაშვილი
სპორტის სახეობა: ძიუდო მწვრთნელი: გოჩა ბერაძე
ვასილ ნოზაძე
სპორტის სახეობა: ძიუდო მწვრთნელი: დათო შეშაბერიძე
დავით გოგიჩაიშვილი
სპორტის სახეობა: ძიუდო მწვრთნელი: დათო შეშაბერიძე
ჯაბა პაპინაშვილი
სპორტის სახეობა: ძიუდო მწვრთნელი: დათო შეშაბერიძე
შაქრო შათირიშვილი
სპორტის სახეობა: ძიუდო მწვრთნელი: მალხაზ შეშაბერიძე
დავით ფაქიზაშვილი
სპორტის სახეობა: ძიუდო მწვრთნელი: მალხაზ შეშაბერიძე
ვახტანგ მეტივიშვილი
სპორტის სახეობა: ძიუდო მწვრთნელი: მალხაზ შეშაბერიძე
ელგუჯა ჭინჭარაშვილი
სპორტის სახეობა: ძიუდო მწვრთნელი: ვაჟა ბალხამიშვილი
გოგა გოგაშვილი
სპორტის სახეობა: ძიუდო მწვრთნელი: ვაჟა ბალხამიშვილი
გიორგი პაპოშვილი
სპორტის სახეობა: ძიუდო მწვრთნელი: ვაჟა ბალხამიშვილი
გიორგი მეტრეველი
სპორტის სახეობა: ძიუდო მწვრთნელი: ვაჟა ბალხამიშვილი
ნიკოლოზ ლაგვილავა
სპორტის სახეობა: თავისუფალი ჭიდაობა მწვრთნელი: გიორგი იანტბელიძე
ირაკლი კიკვაძე
სპორტის სახეობა: თავისუფალი ჭიდაობა მწვრთნელი: გიორგი იანტბელიძე
შამილ გაჯიევი
სპორტის სახეობა: თავისუფალი ჭიდაობა მწვრთნელი: გიორგი იანტბელიძე
იმედა ფანცულაია
სპორტის სახეობა: თავისუფალი ჭიდაობა მწვრთნელი: ჯონი ლორია
ლევან ლომთაძე
სპორტის სახეობა: თავისუფალი ჭიდაობა მწვრთნელი: ჯონი ლორია
გია უღრელიძე
სპორტის სახეობა: თავისუფალი ჭიდაობა მწვრთნელი: ჯონი ლორია
დავით ხარებავა
სპორტის სახეობა: თავისუფალი ჭიდაობა მწვრთნელი: ჯონი ლორია
მიხეილ ბენდიანიშვილი
სპორტის სახეობა: თავისუფალი ჭიდაობა მწვრთნელი: კახაბერ დობორჯგინიძე
ბექა ნადაშვილი
სპორტის სახეობა: თავისუფალი ჭიდაობა მწვრთნელი: კახაბერ დობორჯგინიძე
ლაშა მერმანიშვილი
სპორტის სახეობა: თავისუფალი ჭიდაობა მწვრთნელი: თამაზ ბენდიანიშვილი
გიორგი ჩანქსელიანი
სპორტის სახეობა: თავისუფალი ჭიდაობა მწვრთნელი: კახაბერ დობორჯგინიძე
გიორგი აფხაზავა
სპორტის სახეობა: თავისუფალი ჭიდაობა მწვრთნელი: კახაბერ დობორჯგინიძე
ბექა ართილაყვა
სპორტის სახეობა: თავისუფალი ჭიდაობა მწვრთნელი: კახაბერ დობორჯგინიძე
ზაურ ბერაძე
სპორტის სახეობა: თავისუფალი ჭიდაობა მწვრთნელი: კახაბერ დობორჯგინიძე
მირზა გაჯიევი
სპორტის სახეობა: თავისუფალი ჭიდაობა მწვრთნელი: დათო ლეჟავა
რაჟიკო კეთილაძე
სპორტის სახეობა: თავისუფალი ჭიდაობა მწვრთნელი: დათო ლეჟავა
ირაკლი გოგობერიშვილი
სპორტის სახეობა: თავისუფალი ჭიდაობა მწვრთნელი: დათო ლეჟავა
ანზორ ხურციძე
სპორტის სახეობა: ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა მწვრთნელი: ვაჟა კრავეიშვილი
ბექა გელაშვილი
სპორტის სახეობა: ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა მწვრთნელი: ვაჟა კრავეიშვილი
ნიკოლოზ მშვილდაძე
სპორტის სახეობა: ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა მწვრთნელი: ვაჟა კრავეიშვილი
ქერიმ მაჩალიკაშვილი
სპორტის სახეობა: ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა მწვრთნელი: ვაჟა თინიკაშვილი
ბექა კანდელაკი
სპორტის სახეობა: ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა მწვრთნელი: ვაჟა თინიკაშვილი
გიორგი ბენდიანიშვილი
სპორტის სახეობა: ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა მწვრთნელი: ვაჟა თინიკაშვილი
ლაშა მარიამიძე
სპორტის სახეობა: ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა მწვრთნელი: ვაჟა თინიკაშვილი
ლუკა წერეთელი
სპორტის სახეობა: ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა მწვრთნელი: კობა კიკაძე
ნიკა ლომიძე
სპორტის სახეობა: ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა მწვრთნელი: კობა კიკაძე
რამაზ სილაგავა
სპორტის სახეობა: ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა მწვრთნელი: კობა კიკაძე
ნიკა შერბაკოვი
დაბადების თარიღი: 03.08.2000 დაბადების ადგილი: რუსეთი სპორტის სახეობა: ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა მწვრთნელი: კობა კიკაძე ოლიმპიურ ცენტრში ირიცხე...